• Post category:Blog

Włoskie słodycze mogą pochwalić się taką samą jakością jak włoskie makarony, pizza czy wino. Oryginalne słodkie wyroby z Italii są starannie przygotowywane oraz cechują się doskonałym smakiem. Słynne babki Panettone, rozpływająca się w ustach czekolada i ciasteczka w tak wielu odsłonach, że nie sposób się nimi znudzić. Dlaczego słodycze z Włoch są tak wyjątkowe?

Czytaj dalej

  • Post category:Blog

Włoska oliwa z oliwek to królowa kuchni śródziemnomorskiej. Jest produktem, który wyróżnia się nie tylko wyjątkowym smakiem, ale również właściwościami prozdrowotnymi. Bez wątpienia warto taką oliwę włączyć do swojej diety i stosować nie tylko do potraw kuchni włoskiej, ale również w każdym innym daniu, które wymaga dodatku tłuszczu. Jednak jak wybrać prawdziwą oliwę?

Czytaj dalej

  • Post category:Blog

Włoskie przetwory bez wątpienia zasługują na uznanie jako element kuchni śródziemnomorskiej. Z dojrzewających w słońcu owoców i warzyw przygotowuje się bowiem najlepsze dżemy czy sosy. Sprawdź, jakie przetwory posiadamy w ofercie i przekonaj się, jak wyjątkowy mają smak.

Czytaj dalej

  • Post category:Blog

Wino z beczki w naszym sklepie w Białymstoku to oryginalny trunek, który sprowadzamy prosto z Włoch. Alkohol ten doskonale smakuje w gronie najbliższych osób, dlatego prowadzimy sprzedaż całych beczek z winem i sprzętem do nalewania na różne uroczystości. Zachęcamy do odwiedzin naszego sklepu w Białymstoku, w którym możesz nabyć butelkę wina nalewanego prosto z beczki.

Czytaj dalej

  • Post category:Blog

Sklep on-line z włoskimi delikatesami Buon Appetito powinna poznać każda osoba kochająca śródziemnomorskie smaki. Dzięki naszej ofercie prawdziwą włoską kuchnią możesz cieszyć się nie tylko w trakcie pobytu na Półwyspie Apenińskim, ale także w swoim własnym domu. Wprowadzenie włoskich artykułów spożywczych do codziennego menu pozwala poprawić zarówno walory smakowe i zapachowe gotowanych potraw, jak i ich jakość.

Czytaj dalej

Koniec treści

Nie ma więcej stron do załadowania